13 Nisan 2013 #1740378

ING Bank ATM Paramı Yuttu!

11. 04. 2013 tarihinde saat 13:00 13:30 arası İngbank Maltepe carrefour ATM' sı para yatırırken paramı geri vermediği halde hesabıma işlemedi. Bu atm ler her akşam açıldığına göre paramın hesabıma geçmiş olması gerekir miktarım yüklü bir miktar ve bu arıza nedeni ile ödemelerimi aksattım ve hala inceleniyor deniliyor. 1 hafta beklemem mi lazım yaklaşık 10 senedir çalıştığım banka kendi para mı hesabıma geçirecek diye acaba.

Okan 351 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Okan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sn Okan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön