13 Şubat 2013

ING Bank ATM Paramı Vermeden Hesabımdan Düştü!

07. 02. 2013 tarihinde Ankara Anatolia alışveriş merkezinden 900 tl çekmek için Atm'sine gittim Atm hata dedi kapandı tekrar para çekmek istediğimde Atm'den 900 tl 'nin hesabımdan düştüğünü gördüm hemen müşteri hizmetlerini aradım üstünden 6 gün geçmesine rağmen hala banka personelinin müsait olup o Atm'ye gidip kontrol etmesini bekliyorum bu 900 tl kredi kartı ve faturalarımı ödemek içindi 3 gündür kredi kartını kullandığım banka bana mesaj atıyor bugün kredi kartınızı ödemediğinizin 4 günü, 5 günü vs. bu mağduriyetimin ivedilikle çözülmesini istiyorum.

Fatma 83 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn Fatma I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sn Fatma I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön