25 Ekim 2016 #6776818

ING Bank ATM Parama El Koyması Sonucu Oluşan Faiz İadesi

18.09.2016 tarihinde Kastamonu Kuzeykent ATM'den para yatırmaya kalktım. Uzun süre bekledikten sonra 1600 TL 'me ATM el koyduğunu yazılı olarak beyan etti. Bu parayı geri alabilmem 16 gün sürdü. Bu süre zarfında defalarca müşteri hizmetleriyle konuştum ama sadece konuştuk defalarca acil yazılmasına rağmen... Benim olan paramı ihtiyaçtan dolayı eksi hesaptan kullanmak zorunda kaldım. Müşteri hizmetleri mağduriyetimin giderileceğini ve faiz iadesini yapılacağını söyledi.


10**93 numaralı bildirim ile 26.09.2016 tarihinde bildirim oluşturuldu. Bundan sonrada defalarca aradım ama her seferinde acil yazılmasına rağmen bir şey değişmedi. Bu arada turuncu hesaba yatırdığım bu paradan faiz alamadığım gibi, iki defada faiz ödemek zorunda kaldım. Bu arada çok miktarda para yutma işlemi gerçekleştiğini yazılımla alakalı bir sıkıntıları olduğunu ağızlarından kaçırdılar.

Fatih 602 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Fatih Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Fatih25 Ekim 2016

    En kısa süre kaç ay oluyor çok merak ediyorum...

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Fatih Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön