14 Ekim 2016 #6687823

ING Bank ATM Para Sıkıştı Günlerdir İadem Yapılmadı!

11 Ekim 2016 saat 22:02'de ATM'ye para yatırmak istedim parayı saydı, para ekle dedim ve ATM parayı alma bölümünü açtı tam parayı koyacakken hazne kapandı. Biraz bekledi ve teknik bir sorun nedeni ile işleminizi gerçekleştiremiyoruz dedi ve kartı geri verdi. ATM'yi kontrol ettim bu işlemden sonra para yatırma işlemi olmuyordu. Müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili bildirimde bulundum. Müşteri hizmetleri bana aynen şunu dedi ''bağımsız ATM olduğu için birkaç gün içinde ATM sorumluları ATM'ye uğrar o zaman sorununuz hallolur'' dedi.


Neyse ertesi gün ATM'yi kontrol ettim para yatırma işlemi gerçekleşiyor demek ki ATM sorumluları gelmiş. Hesabıma baktım para yatmamış müşteri hizmetlerini aradım ''kasa sayımı yapıp onaylarlar'' dedi ''tamam'' dedim. Fakat 2 gün daha geçmesine rağmen nasıl bi kasa ise sayılamadı gitti. Ödemem var acil diyorum tamam aciliyet bildirdik demekten başka bi cevap veremiyor müşteri hizmetleri!

Hasan 383 Okunma

Cevaplar

 • Hasan19 Ekim 2016

  Takip eden arkadaşlar için yazıyorum sonunda sonuçlandı geçti hesabıma para.

 • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Hasan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hasan17 Ekim 2016

  Bugün ayın 17si ve bir haber yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum ilgili birimden onay bekliyorlarmış halen. Aciliyet bildirmekten başka bi işe yaramıyor müşteri hizmezmetleri gerçekten çok pişman oldum bu kartı kullanmaktan.

 • Hasan15 Ekim 2016

  En kısa süreden kastınız nedir acaba? Size göre kısa olan bana göre uzun. Ödeme yapmam gerekiyor fakat sizin zaman anlayışınıza göre mağdur duruma düşüyorum. 11 Ekim'den bu yana neden kasa sayılıp onay gelmiyor.

 • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Hasan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön