17 Nisan 2013 #1747871

ING Bank ATM Komisyon Ücretleri!

Bankanın maaş müşterisiyim. Daha önceleri farklı bankalara ait ATM lerden para çekme durumunda komisyon ve masraf alınmaz iken son dönemde alınmaya başladı. Bankanın yaygın ATM ağı olmamasına rağmen müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek için gerçekleştiği nakit çekim işlemlerinden masraf alması hiç hoş değil.


Örneğin çalıştığım şirket Bilkent/Cyberpark'ta olmasına rağmen koca Bilkent te bankanın bir atm'si bile yok. Parasız kaldığımda 20 metre uzaktaki başka bankaların atmlerinden işlem yapmak zorunda kalıyorum ve banka ATM hizmeti vermiyor, komisyon ödüyoruz. Bir yılda neredeyse 100 TL'ye yakın işlem bedeli ödüyorum. Çünkü tüm ATM lerin olduğu yerlerde Ing bank atm'si yok.

Hasan 256 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Hasan Sinan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hasan17 Nisan 2013

    Müşteri hizmetleri ile şimdiye kadar bir kaç kere bu konuyu görüştüm ama iş yaramadı. Müşteri hizmetlerinizle görüştüğümde çözüm iletmeyecekler ise görüşmemin bir anlamı yok. Şikayetvar.com üzerinden talebimin çözümü ile ilgili yanıt verirseniz sevinirim.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Hasan Sinan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön