03 Temmuz 2015

ING Bank ATM Eksikliği!

Serik boğazkente oturmaktayım ING Bank müşterisiyim en yakın paramatik 40 km her bankanın paramatiği Serikte ve Turizm beldesi olan Boğazkent'de, Belekt'de var ama ING Bank yok. En yakın zamanda bankomat istiyoruz.

Coşkun 414 Okunma

Cevaplar

 • Coşkun'un Teşekkür Mesajı05 Temmuz 2015

  Teşekkür ederim saygılar

 • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn Coşkun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Coşkun03 Temmuz 2015

  serik boğazkente oturmaktayım ing müşterisiyim en yakın paramatik 40km re her bankanın paramatiği serik te ve turuzim bekdesi olan boğazkente belekte var ama ing yok en yakın zamanda bankomat istiyoruz iletiniz lütfen

 • Coşkun03 Temmuz 2015

  İlginize teşekkür ederim saygılarımla Serik boğazkent beldesini incelerseniz bütün bankaların paramatik ATM si vardır vakıf ve siz hariç

 • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn Coşkun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön