26 Ağustos 2016

ING Bank ATM' de Para Sıkışması

4871*** nolu müşterinizim, olmaz olsaydım. 16 Ağustos salı saat 01.00 civarında Şehit Er Cihan Namlı No. 131 Şişli İstanbul adresindeki ATM'nizden para yatırma esnasında 3800 TL civarında param sıkıştı. Olaydan hemen sonra çağrı merkezini arayıp konuyu bildirdim ve 1018*** nolu talep oluşturuldu. Bugün ayın 26'sı ve hesaba halen geçen bir rakam yok. Ne müşteri hizmetlerinden arayan var ne soran var.
10 günde İstanbul'un merkezindeki bir ATM açılıp para sayılamıyorsa ben bu bankanın büyüklüğünden şüphe duyarım.
Konu hakkında çok acil çözüm istiyorum.

Turgay 291 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Turgay P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Turgay P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön