19 Nisan 2013 #1751862

ING Bank ATM 50 TL'den Az Banknot Vermiyor!

18. 04. 2013 günü sat 17:30-18:00 saatleri arasında Ekinciler Cad. No:42/C 21100 Merkez / Diyarbakır adresinde bulunan Ing bankın ATM sinden nakit çekmek istedim ancak 50 TL den küçük banknotu ısrarla koymuyorlar. Amaç vatandaşın kredi kartından yüksek meblağ çekmesinin istenmesidir. Ing Bank tan şikayetçiyim.

Kübra 109 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Kübra Ö. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Kübra Ö. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön