04 Eylül 2013 #1993467

ING Bank Asılsız Bilgilendirme!

04 eylül 2013 tarihinde 08*****79 numaralı telefondan ING Bank görevlisi olduğunu söyleyen bir kişi beni aramıştır. Bu görüşmede benim ING kredi kartına bir taahhüt verdiğimi ve bir sağlık sigortası kapsamından faydalandığımı iptal ettirmem durumunda 299 TL ödeyeceğimi bildirmiştir. Kendisi bir kredi kullandığımı ve ING kredi kartına sahip olduğumu nereden bilmektedir.


Bu bilgileri nasıl temin etmişlerdir. ING Bank genel müdürlüğünü aradığımda böyle bir borcumun olmadığı ve bu tip numaralardan gelen aramalara itibar etmemem gerektiği tarafıma bildirilmiştir. Ama bu kişi veya kişiler benimle ilgili bu bilgileri nasıl ve nereden temin etmişlerdir? Konunun incelenmesini talep ediyorum.

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön