20 Ocak 2014 #2245423

ING Bank Arızalı ATM Kartımı Verdi Ama Paramı Vermedi

15.01.2014 tarihinde Balıkesir-Merkez ING Bank - Toplu Taşıma ATM' sine kredi kartı ödemesi yapmak için para yatırdım. Lakin arıza sebebiyle işleminiz gerçekleşmemiştir dedi. Kartımı geri verdi fakat paramı geri vermedi. Hemen müşteri hizmetlerini aradım en kısa zamanda dönüleceğini kayıt açıldığını söyledi. Aradan 5 gün geçti ne bir arayan var nede soran. Daha önceki aylarda da bankamatiklerle yaptığım işlemlerde hep sorun yaşadım.


En kısa zamanda ING Bank ile bütün ilişkimi keseceğim. Bütün dostlarım ve arkadaşlarıma da var olan hesaplarını kapatmaları yada yaklaşmamaları için anlatacağım yaşadıklarımı.

Ümit 164 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Ümit Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Ümit Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön