27 Nisan 2013 #1766792

ING Bank Aramayın Artık!

Ing Bank sürekli olarak kampanyaları ile ilgili olarak bilgi vermek amacıyla telefonla aramaktadır. Defalarca artık aranmak istemediğimi söylememe rağmen ve arayan kişi bunu not aldığını belirtmesine rağmen telefonla tacizleri bitmemiştir. Son olarak arayan şahıs kendisini dinlemez isem aramaların devam edeceğini, bunlara maruz kalmak istemiyorsam kendisini dinlemek zorunda olduğumu söyleyerek adeta beni tehdit etmiştir. Bu tutumları sebebiyle mecbur kalmadığım sürece bundan sonra Ing Bank ile çalışmayı düşünmüyorum.

Ervin 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Ervin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Ervin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön