16 Mart 2013 #1688807

ING Bank Ara Ödeme Yapılınca Taksitleri Değiştiriyor!

21. 01. 2013 itibariyle İNG Bank tan 5. 000, 00 tl. artan taksitli ihtiyaç kredisi kullandım. aylık taksitler; 1. yıl her ay 69 tl, ; 2 yıl her ay 92 tl; 3. yıl her ay 122 tl; 4. yıl her ay 163 tl; 5. yıl her ay 216 tl olarak ödeme planım oluşturuldu 13. 03. 2013 tarihinde Hatay-Antakya şubesinden kredime 550 tl. ara ödeme yapıp kalan taksit sayısına bölünmesini istedim. işlemi yaptılar.


Daha sonra öğrendim ki aylık taksitlerim 110 tl olmuş. şube ile irtibata geçtim işlemi iptal ettirdim ve merkezle görüşüp bana döneceğini söyledi. daha sonra sistem bu şekilde dediler. ara ödeme yaparsam artan taksitli olmuyormuş sabit taksitli oluyormuş. ara ödeme yapıp ve kalan tutarın artan taksitli olarak devam etmesini istiyor.

Ali 109 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde Antakya Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

    Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön