08 Mayıs 2013 #1785719

ING Bank Annemin Psikolojisini Bozdu!

Annem, otuz yıla yakın öğretmenlik yaptı ben de dahil yüzlerce insana önce okuma yazma sonra ahlak ve saygıyı öğretti. Yaşlıya saygıyı ve güveni öğretti. Annem yaklaşık 5 yıl önce kısmi bir felç geçirdi. Direndi yine en az kendisi kadar öğretmenlik yapmış babamın da desteğiyle çok şükür sağlığına büyük ölçüde kavuştu ancak elleri eskisi kadar güzel yazamıyordu.


Yıllardır müşterisi olduğu halde ING Bank Büyükçekmece Şubesi başta müdürü ve çalışanları bize anneler gününü zehir ettiler,eli titreyen anneme; imza atamıyorsunuz belki de bu siz değilsiniz diyerek annemi depresyona sokarak bu ülkenin iki güzide öğretmenine güvenmeyip bize bu anneler günü hediyesini layık gören bankanıza teşekkürler.

Cem 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Cem Tuluğ E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Cem Tuluğ E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön