12 Şubat 2014 #2290901

ING Bank Anne Kızlık Soyadı Hatasını Düzeltemiyor!

ING Bank'tan kredi çektim ve hesap işletim ücreti alınıyor aylık 10 lira! Bu nasıl bir saçmalıktır!
Ben kredi çekerken hiçbir şekilde ödeme alınmayacağı söylendi.


Bunun üzerine çağrı merkezini arıyorum düzeltin yanlışınızı dediğim halde anne kızlık soyadını düzeltmiyorsunuz.


Kimlik bilgilerini yanlış girip kontrol etmeden nasıl kredi çıkarttınız acaba çok merak ediyorum.
Anne kızlık soyadımın değiştirilmesini ve hesap işletim ücretinin iade edilmesini rica ediyorum!
Yasal yollarla hakkımı arayıp bir an önce bankanızla ilişkimi kesmek istiyorum artık!
Bu kaçıncı hatanız?

Hatice 325 Okunma

Cevaplar

  • Hatice14 Şubat 2014

    Bankanız anne kızlık soyadımı değiştirmiş ve 1.ay olarak alınan hesap işletim ücretini geri iade etmiştir. Ancak bunun sizin tarafınızdan yapılan bir ilk olduğunu ve bundan sonraki her ay aynı şekilde ücretin kesileceğini arayan kişi bildirmiştir. Yasal olarak böyle bir hakkınız bulunmamaktadır. Bankanıza olan kredi borcumu, başka bankadan kredi çekerek derhal kapatacağımı söylediğimde şubeyle önce görüşün diyorsunuz. Hesapları kapatsam dahi korkuyorum artık sizin bankanızdan borçla karşıma çıkarsınız diye. Her ay çekilen ücret için hakkımı arayacağımı bildirmek isterim size. Ve en kısa zamanda sizinle komple ilişkimi keseceğimi de söylemek istiyorum. Kullanıcılarda lütfen dikkat etsinler her ay hesaplarına. Saygılarımla,

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Hatice A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Hatice A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön