12 Şubat 2014 #2290891

ING Bank Altunizade Şube Personeli Beni Mağdur Etti!

3000 TL kredi çekmek için gittiğim Altunizade ING Bank şubesi beni mağdur etmiştir. 9 ay vade ile aldığım 3000 TL kredi almak istedim. Oradaki hanımefendi geri ödemeli 3275 TL olarak geri ödemeli kredi verebileceğini söyledi ben de okeyledim.


Net olarak şunu sordum "3000 TL nakit alacağım 3275 TL ödeyeceğim değil mi ?"
"Evet"dedi. Hanımefendi
Ben de masraflar ve faizin 3275 TL içerisinde olduğunu düşündüm.


Hesabıma baktığımda 3000 TL değil 2812 TL vardı. Aradım sordum Hanımefendi siz bana 3000 TL vereceğinizi söylediniz dedim. O şunu söyledi,
"Biz size masraflardan bahsettik onun kesileceğini söyledik. " dedi.


3000 TL alıp 3275 TL alacağım sorusuna EVET yanıtını aldığınız da siz ne anlardınız?

Alaaddin 120 Okunma

Cevaplar

 • Alaaddin18 Şubat 2014

  Ürettikleri herhangi bir çözüm olmamıştır.

 • Alaaddin18 Şubat 2014

  Şikayet çözüme kavuşmamış olup yetkilendirilmemiş kişilerce yapılmış bir telefon görüşmesi mevcuttur sadece.

 • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

  Sn Alaaddin O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Alaaddin O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Alaaddin O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön