24 Ocak 2014 #2254392

ING Bank Almadığım Paranın Faizini İstiyor

19.07.2013'te Migrosta ING Bank standından kazı kazan kartından 500 tl faizsiz kredi başvurusu yaptım. Stand görevlisi 10 dk. sonra onay çıkmadığını söyledi. Elimde olan kullan at kartıda onay verilmediği söylendiği için kırıp attım. 1-2 gün sonra ING Bank beni arayarak kredi onaylanacağını söyledi. Bende onaylanmasını istemediğimi, elimdeki kullan at kartı da önce onay verilmediği için kırdığımı söyledim ve kapattım. Onayım olmadan bu kullan at kartın hesabına 500 tl yatırılmış, ancak benim bundan haberim para yatırıldıktan 3 ay sonra oldu. Banka 3 ay sonra bana mesaj atarak hesap işletim ücreti adı altında 107 tl faiz yatırmamı istedi. Nereyi aradıysam bana bu konuda yardım etmediler.

Kamil 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Kamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Kamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön