15 Nisan 2013 #1742703

ING Bank Alınamaması Gerekiyor Ama Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank'tan kullandığım krediler için bir hesap açtırmadığım halde bana en az 2 adet fatura talimatı verirseniz işletim ücreti alınmaz dendi. Bende 2 fatura talimat verdim. Ancak D-Smart faturam 2 kez ödenmediği için yayınım kesildi ve açma kapama ödedim. Durumu bankaya bildirdiğimde 1 fatura dahi kalsa yeterli dendi.


Bende D-Smart faturamı iptal ettirdim. Bu ödeme için destek hesap açıldı tabi ki. Sonra destek hesap ekstresi istemiyorsanız mail adresinize gönderelim dendi. Hala ücret alınıyor. Durum için banka şubemi 3 gün 2 telefon üzerinden aradım telefonu açan olmuyor.


Bankanın çözüm üretmesini istiyorum.Yoksa benim gibi insanlar bir daha uğramasın mı istiyorlar. Bakalım görelim...

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Mehmet Ali O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2013 tarihinde Turan Güneş Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Mehmet Ali O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön