02 Eylül 2013 #1987423

ING Bank Aktif Olmayan Karttan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Kredi kartımda bulunan artı bakiyeyi vermemek için kendine göre bir yol uyduran bu banka sıkılmasa pasif halden aktif hale getirdiği eski hesaplarımdan borç çıkartacak.


Kapattırdığım kredi kartımdan 2011 yılındaki yıllık üyelik bedeli olarak kesilip, tüketici hakem heyetinin kararıyla geri kredi kartına artı para olarak yatırılan 45 lirayı vermemek için pasif halde bulunan eski vadesiz hesabımı aktif hale getirip hesap işletim ücreti adı altında geri kesmiştir.


Zaten benim olan parayı kendi kafasına göre işlem yapıp kendi kendine borç çıkartıp kesmiştir. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır. Üstelik hukuki olarak geri vermek zorunda iken, bunu nasıl yapabilmektedir.

Mustafa 97 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa05 Eylül 2013

  bu banka ile bir daha iş yapmak zorunda kalmam umarım. hizmet kalitesi sınıfta kaldı. müşteri memnuniyetini sağlayacak bir çaba yok.

 • Mustafa04 Eylül 2013

  03.09.13 saat 18.50 itibarı ile paramı çektim. buradan yazmasam bankanın ilgileneceği yoktu büyük ihtimalle. sikayetvar.com ekibine ilgilerinden ve etkili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sn Mustafa T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mustafa02 Eylül 2013

  evet ing bank o kadar titizlikle inceliyor ki ... incelemenin ardı arkası kesilmiyor nedense... bu güne kadar ne sorun olduysa bildirim oluşturuldu deyip es geçiyorlar .... kardeşim bu kaçıncı bildirim.. bir tane müşteri temsilcisi de , şöyle bir sorununuz olmuş şu yolla çözüme ulaştırılacaktır diye aramıyor. hoş ben bu işe hakem heyetinde geçen 4-5 ayı saymazsak 3 haftadır uğraşıyorum banka şubesiyle arayan soran yok.sorun devam ediyor.

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sn Mustafa T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön