28 Ocak 2014 #2261998

ING Bank Aidatı İade Etmedi

ING Bank kredi kartı senelik aidat ödemesi kesti akabinde kabul etmediğimi söyledim. Kabul ettiler bende telden kayıt aldım (belgeli). Sonra bana siz ödemeyi yapın biz iadesini diğer ay faturadan düşeceğiz dediler. Bunun üzerine fazla durmadım faturaları kontrol ettiğimden ödemelerden düşmediğini gördüm. Bir de ne hikmetse kredi kartını kullanmadığım halde borcum bitmiyor. Dava etmeyi düşünüyorum eğer küçük bir yanlışını da görsek yüklü bir tazminat alabilirmişiz.

Aslim 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Aslim Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Aslim Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön