28 Ocak 2014 #2261485

ING Bank Aidat Yok Dedi Ama Aldı

İstanbul/Kartal/Soğanlık şubesinde turuncu hesabıma para ekleme sırasında ING Bank bonus kredi kartı almamız durumunda hiç bir şekilde yıllık kart aidatı ve masrafı alınmayacağına dair teminatta bulunarak sözlü olarak bilgi verdiler. Fakat yıllık işletim ücreti olarak 59 TL tutar kesilmiştir. Kart aidatı alınmayacak diye teminat verilmiş olmasına rağmen nasıl oluyor da koskaca banka ve çalışanları sözünde durmuyor. Biz bu bankaya artık nasıl güveneceğiz?

Selahaddin 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Selahaddin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Selahaddin28 Ocak 2014

    yıllık işletim ücreti alınmayacağına dair teminat verilmesine rağmen daha öncede bildirdiğim gibi 59 tl kesilmiş olması nedeni ile kartımı iptal ettirdim ancak yıllık işletim ücreti olarak kesilen tutarın bankanızda bulunan turuncu hesabıma veya tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Selahaddin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön