05 Mart 2013

ING Bank Adres Ve Telefonumu Güncelleyemedi!

04. 03. 2013 saat 16. 05 sularında ING Bank Kırıkkale Şubesinden adres ve telefon güncellemesi için müşteri temsilcisi bayan ile görüşmemi gerçekleştirdim. İşlemin yapıldığını söyledi ve ben bankadan ayrıldım.


İnternet şubesine girmek için baktığımda telefonumun kayıtlı olmadığını ve akabinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede talepte bulunduğum işlemlerin gerçekleştirilmediğini gördüm.


Şimdi o kadar sıra bekleyip işlemimin yapılmamasına mı yoksa şube personelinin işini doğru yapmamasına mı kızayım. Tam ING Bank sempatimi kazanmaya başlamışken bu hata ile karşılaşmak düşündürüyor beni. ING Bankın gerekeni yapacağını düşünüyorum.

Akif 58 Okunma

Cevaplar

 • Akif13 Mart 2013

  sorunumu kendim bankaya giderek tartışarak hallettim.müşteri temsilcisi fiyasko yani.ıng bank birkez daha gözümden düştü

 • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2013

  Sn Akif Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Akif07 Mart 2013

  banka hala sorunumu çözwmwdi.bir telefon güncellemesi bu kadarmı zor anlayamadım.

 • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2013

  Sn Akif Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2013

  Sn Akif Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön