11 Eylül 2013 #2006095

ING Bank Adres Güncelleme Bahanesiyle Kredi Kartı Yolluyor!

Devlet kurumumuzun anlaşmalı oldu ING Bank'tan geçtiğimiz günlerde E. Ö. isminde bir banka çalışanı adres güncellemesi yapacağını söyleyerek imzalar attırdı. İmzaları atarken hiçbir kart istemediğimizi belirttik ve bunun üzerine bu imzalar sonucunda hiçbir kartın gelmeyeceğine dair de garanti verdi.


Ancak kurumumuzdaki adres güncellemesi yapan herkese ING Pegasus kredi kartı gelmeye başladı. Ücretsiz de olsa bize zorla kredi kartı gönderip yanıltan ING bankasından şikayetçiyiz. Elemanlarının kredi kartı üzerinden prim kazanması karşılığında tüm kurum çalışanlarını yanılttılar. Ayrıca ING Bank'ın kendi kurumumdan yetkili olan S. hanımdan bizi geçiştirdiği için şikayetçiyim.

Alper 181 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Alper V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Ulus Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Alper V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön