22 Şubat 2013

ING Bank 7 Yıllık Müşteriye İki Aylık Hesap Ücreti!

7 yıllık müşterinizim. Maaş müşteriniz olmadığım dönemde otomatik ödeme talimatı verdiğim için hesap işletim ücreti ödemiyordum. Kasım ve aralık aylarında faturalarımla ilgili sorundan dolayı talimat veremedim.7 yılın sonunda sadece iki talimat veremediğimiz için benden aldığınız 19 tl nin iadesini talep ediyorum. Müşteri memnuniyeti kapsamında bu ücreti hesabıma nakit olarak yatıramazsanız bile kredi kartıma bonus olarak yüklenmesini istiyorum.

Ali 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Ali K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn Ali K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön