21 Ocak 2014 #2247913

ING Bank 6.69 TL İçin Yasal Takip Başlatacakmış

4 yıldır ING Bank İkitelli şubesi ile çalışıyorum. Kredili mevduat hesabıma masraf yansıtılmış,
tahsilat servisi beni arıyor 10 gün içinde ödemez iseniz yasal takip yapılacak, borç 6,69 TL. Bana gelen ekstre yok, çalışan bir hesap değildir.

Kenan 121 Okunma

Cevaplar

  • Kenan'ın Teşekkür Mesajı22 Ocak 2014

    İNG BANK İLGİSİ İÇİN TŞK. SORUN ÇÖZÜLDÜ.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Kenan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sn Kenan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön