27 Ocak 2014 #2257782

ING Bank 59 TL Aidat Aldı

ING Bank kredi kartımdan Kasım 2013 tarihinde 59 tl yıllık kart aidatı ekstreme yansıtılmıştır. Kartı kullanmamam ve ekstre bilgilendirmesi yapılmaması sebebiyle internet bankacılığı ile kontrol ettiğim sırada fark ettim. Kart aidatının iadesini aynı zamanda ING Bank kredi kartı ve hesabımın kapatılmasını rica ediyorum.

Candan 98 Okunma

Cevaplar

  • Candan'ın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    ING Bank çalışanının tutumundan son derece memnun kaldım.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Candan O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Candan O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön