20 Kasım 2017
Yorum Yap
#9805403

ING Bank 500 Evler Şubesinde  Personel Sorunu!

Babamın vefatı üzerine NN Emekliliğin geri dönüşü ile ölüm tazminatı ile alakalı gereken belgeleri tarafımızdan istediler. Biz epikriz ve ölüm raporlarıyla alakalı tüm belgeleri NN Emekliliğe ulaştırdık. Fakat hayat sigortası başvuru formunun imzalı halini ING Bank 500 Evler şubesinden talep ettiler. Bizde durum dahilinde 9. ayın ortalarından itibaren şubeye 3 kez gidip evrakı göndermelerini söyledik.


Konu ile ilgilenen banka personeli evrakın arşivde arandığını söyleyerek her defasında konuyu öteledi. Bu durumda bizim işlemlerimizi netleştirmemiz gereken süreci bu zamana kadar uzattı. Bir evrak 2 aydır arşivde bulunamaz mı? Bu nasıl bir ilgisizlik ve sorumsuzluktur! Bankanızdan kredi çekmek istesem anında tüm işlemlerimiz hazır olur kat be kat faiziyle alacağınız para hesabımda olurdu. Konu ile alakalı en acilinde tarafıma dönüşünüzü bekliyorum.

Cansu Cansu 3.143 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Kasım 2017

    Müşterimiz Sn Cansu Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler