25 Ocak 2014 #2256725

ING Bank 5 Aydır Hayat Sigortası Paramı Yatırmadı!

ING Bank'tan aldığım kredi borcumu erken kapattım. Şubedeki yetkililer sigorta paramı alabileceğime dair bilgi vermediler. Ben sorduğumda ise beklersem hesabıma yatacağını söylediler ama 5 aydır kaç kez bankayı arayıp konuyla ilgili sorun kaydı oluşturmama rağmen hiçbir şekilde bu konuyla ilgili geri dönüş alamadım. Kredi kullandığım banka hesabımı kapatmak istiyorum ama bu yüzden kapatamıyorum. Ben bankanın müşteriyi bu şekilde yıldırmaya çalıştığını ve hakkını almasını engellediklerini düşünüyorum.

Pinar 364 Okunma

Cevaplar

  • Pinar'ın Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Benimle iletişime geçerek kisa sürede çözüme ulaştirdilar.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Pınar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sn Pınar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön