26 Nisan 2013 #1764168

ING Bank 5 Ay Oldu Mağduriyetimi Gidermedi!

Hesabımda bulunan paramı ihtiyacım olduğu için çektim kredi kartımda borcum olmadığı halde bana hiç bir bilgi vermeden bloke ettiniz burdaki şubedeki arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştılar yeni kredi kartı çıkartmak için 5 kere müracaatta bulundular fakat merkez onaylamadı.


Tekrar teminatlı kart çıkarmak için bankanıza 1700 tl para yatırdım yine onaylamadınız kredi kartımda bulunan 51 tl bonus puanımı bile kullanmama izin vermediniz 5 ay oldu mağduriyetimi gidermediniz şikayetim buradaki şube yada çalışanları değildir şikayetim direkt olarak siz ING Bank!

Muhammed 83 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Muhammed Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn Muhammed Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön