16 Mayıs 2013 #1801406

ING Bank 49 TL Hesap İşletim Ücreti Kesmişler!

2011 yılında ING bankasının Kırşehir şubesinden araç kredisi kullandığım. kredi borcumu düzenli ödediğim için benden 49 tl hesap işletim ücreti kestiler. Yetkilileri email attım cevap yok. Müşteri hizmetlerini aradım aylık 8 tl hiçbir işlem yapmasanız bile keseceklerini söylüyorlar.


Kırşehir şubesini aradım bilgi alayım diye adamlar şubeye gelmem gerektiğini söylüyorlar. Ama ben K. Maraş ilinde çalışıyorum ve gelemiyorum. Arkadaşlar işin en ilginç yanı da ben kredimi kapatmak istedim. 6600 TL borcum kaldı eğer erken kapatırsam ne kadar ödemem gerekiyor dedim bana 7100 TL. dediler. azalması gerekirken 500 tl fazla borç çıkartıyorlar.

Ahmet 106 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Mayıs 2013

    Arkadaşlar kırşehir şubesi sanunda beni aradı ve söyledikleri 49 TL yi aracın rehin kaldıma ücreti yerine sayalım dediler. bende ING bankanın başka bir şubesine gittim. Rehin kaldırma ücreti diye birşeyin olup olmadığını sordum ve kesinlikle hiçbir bankanın böyle bir ücret almadığını alamayacağını söylediler. kısacası parayı vermemek için elinden geleni yapıyorlar. bende halk bankasında kredi çekip krediyi kapattım. fakat şimdi de hesaplarımı kapatmıyorlar. 2 ay beklemem gerekiyormuş. tek istediğim banka ile baglarımı kopartıp ING bankasından kurtulmak istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde Kırşehir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Ahmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön