12 Şubat 2014 #2289757

ING Bank 47 TL Masraf Aldılar Neden Olduğunu Söyleyemediler!

ING Bank İzmir Yenigün şubesinden daha önce kredi çektim taşitlerim bitti ve hesabımı kapattım 6 ay geçti ve bankadan memnun olduğum için tekrar kredi çektim. 2 adet fatura verdim otomatik ödeme talimatı yaptım hesap işletim ücreti kesilmesin diye fakat ilk taksitimi yatırırken benden 47 tl para kesildi, veznedeki bankacı bana bu paranın neden kesildiğini söyleyemedi ekranda neden kesinti olduğunu göremediğini söyledi, şaşkınlık içindeyim acaba nedensiz daha başka kesintiler olacak mı?

Muhammet 143 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

  İNG bank ın göstermiş olduğu ilgi ve çözüm için teşekkür ederim ...

 • Muhammet'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

  ING BANK a teşekkür ederim hemen beni arayıp konuyla ilgili bilgi verdiler problemi çözdüler sıkıntım kalmadı ilgi alakanız için teşekkür ederim..

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Muhammet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Muhammet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön