17 Ekim 2016 #6702079

İng Bank 4. Vaka Kredi Kartımdan İkişer Kez Kesilen Ödemeler

Geçmişte 3 kere Şikayetvar sayesinde çözdüğüm sorunu tekrar yaşıyorum. Yaptığım harcamalar hem dönem içi harcamalarda hem de bekleyen harcamalarda gözüküyor. Ve doğal olarak ödemeler kredi kartı bakiyemden ikişer kez kesilmişler. 1. müşteri temsilcisi hem bekleyen harcamalarda hem de dönem içi harcamalarda harcamaları gördü ve sorunu bildirecek başka birine aktardı. Ancak 2. müşteri temsilcisi ya kredi kartı incelemeyi bilmiyor ya da anlama konusunda sıkıntılı. Daha önce aynı şey 3 kez daha oldu ve Şikayetvar sayesinde çözdüm dememe rağmen kendimi dinletemedim. Hayır ben sürekli internetten iş yaptığım için kredi ve banka kartlarımı kontrol ediyorum. Ya etmeyenler ne yaşıyor? Uzun zamandır olmuyor diye vazgeçmiştim. Ancak artık BDDK'ya bildirmek şart oldu.

Muıstafa 492 Okunma

Cevaplar

  • Muıstafa16 Aralık 2016

    Aylardır çözemediğiniz problemle olarak bugün tüm hesaplarımı, kredi kartımı, kredimi kapattım. Artık ING ile alakam kalmadı. Ama bütün borçları kapattığım halde k. Esat şubesinden borcu yoktur belgesi alamadım. Telefon bankacılığı şubesinden hem İsmail Bey hem diğer arkadaşlar şubenin verebileceğini söylediler. Ama şubeye gittiğimde yönetici olduğunu düşündüğüm Aysel hanım agresif bir tavır sergiledi. Hatta en son telefpnda telefon bankacılığında konuştuğum ve Aysel Hanımı vermemi isteyen telefon bankacılığındaki ING görevlisini de azarladı. Telefon kayıtlarınızda mevcuttur. Yok işi başından aşkınmış yok tekmiş. Pazartesi günü de geçen temmuzdan beri yaşadığım kredi kartı sorunuyla ilgili BDDKya şikayette bulunacağım.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Vahdet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön