13 Ocak

ING Bank 300 TL Limitli Kredi Kartıma Yansıtılan 90 TL.

300 TL limitli kredi kartıma yansıtılan 90 TL tutarındaki yıllık üyelik bedelinin iade edilmesini veya limit tutarında aidatın güncellenmesini rica ediyorum. Harcama sözünüze puan gibi bir çözüm sunmayınız. Kart limitimin %30'u kadar aidat ödemek istemiyorum. Yani 10.000 liralık kredi kartı kullansam 3000 lira aidat mı ödeyeceğim?

Volkan 297 Okunma

Cevaplar

  • Volkan18 Ocak

    "Talebinizle ilgili tahsil edilen tutarı genel bankacılık uygulamalari kapsamında degerlendirmenizi rica ederiz" denildi. Bu durumda kartı kapattırıp diğer bankalarla çalışmak en iyi çözüm olacak. Bir kart aidatı alma inadınız yüzünden 10 yıllık müşterinizi kaybedeceksiniz.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ocak

    Müşterimiz Sn Volkan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön