27 Şubat 2013

ING Bank 24 Saattir Ulaşılamayan 7/24 Bankacılık İşlemleri!

Dün akşam ING Bank tan "Destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup, aylık 3, 99 olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz e-ekstre başvurunuz için: 08502220600 (7/24 Telefon bankacılığı numarası)" şeklinde bir kısa mesaj aldım.

Bunun üzerine numarayı aradım ama telefon çalmadan kapandı. Şaşırdım ve tekrar aradım ama aynı şey yine oldu. Neyse baktım telefon bankacılığı çalışmıyor, internet bankacılığından hallettim. Bugün yine aradım ama telefon bankacılığı numarası hala aynı durumda...

Farz edelim ki ben kredi kartımı çaldırdım, ya da kredi kartımın başkası tarafından kullanıldığını fark ettim acil olarak kredi kartımı iptal ettirmek istedim...Nasıl ulaşacağım bu bankaya?Lütfen duyarlı olun...

Serdar 494 Okunma

Cevaplar

  • Serdar06 Mart 2013

    Umarım diğer tüm bankalarda bir gün İng Bank kadar duyarlı olur...

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2013

    Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön