25 Ekim 2016 #6769729

ING Bank 2016 Yılı Mart Ayında Kapattığım Konut Kredim

2016 yılı Mart ayında kapattığım konut kredime istinaden 13.10.2016 tarihli Zürich Sigorta'dan konut sigortası poliçesi kesildi. Sigorta şirketi ile yaptığım görüşmede Mersin şubesinin konut üzerinde şerh olduğunu buna istinaden poliçenin otomatik olarak yenilendiğini şube ile görüşmem gerektiğini söyledi iki kez şubeye gitmeme rağmen bu şerhi kaldıramadım. Banka yetkililerinin ilgilenmesini istiyorum poliçe yenileme tarihi gelmeden şubeye gitmeme rağmen beni tapuya yönlendirip oyaladılar. Sürekli olarak iş yerimden izin alıp şubeye gitmem rahatsızlık veriyor.

Murat 687 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

  ıngbank Müşteri hizmetlerinden ve zürih sigorta müşteri hizmetlerinden aranıp problemin çözüldüğü bilgisini aldım konu ile ilgili yardımcı olan banka ve sigorta yetkililerine teşekkür ediyorum inşaalah bundan sonraki süreçte yaşanacak problemlerde işin bu noktaya gelmemesi için özen gösterilir müşteri memnuniyeti daha ciddiye alınınr.

 • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Murat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Murat25 Ekim 2016

  Ingbank şikayet öneri ve talep formunu ikinci kez doldurup sorunun çözülmesini istememe rağmen müşteri hizmetlerinden geri dönüş olmadı.

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Murta G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön