18 Kasım 2015

ING Bank 2014 Yılında Bilgim Dışımda Benim Evim Sigortası Yaptırılması!

Üç yıl önce ING Bank 1 tan ev kredisi çektim 2014 yılında DASK sigortası yanında adıma benim evim sigortası yapılmış ve sigorta poliçesi benimle paylaşılmamıştır. Böyle bir sigortanın varlığından haberdar olmadığım için o yıl için sigortanın imkanlarından yararlanamadım.

Örneğin geçen sene iki kez anahtarı evde unuttum, sigortanın çilingir hizmetinden yararlanamadım. Zorunlu olmayan bu sigorta bu senede yaptırılmış, hata yapıp poliçeyi gönderdikleri için bilgim oldu, iptal ettirmek için uğraşıyorum. İptal etmemek için direnç gösteriyorlar. Zorunlu olduğunu bilgisini veriyorlar.

Selim 74 Okunma

Cevaplar

 • Selim20 Kasım 2015

  ING Bank yazılan cevatta SMS ile bilgilendirme yapıldığını söylüyor. ! ! ! ! ! ! böyle bir SMS banka tarafından bana gönderilmemiştir! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Selim Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Selim Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 19/11/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Selim Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön