17 Nisan 2013 #1747726

ING Bank 2 Ay Üst Üste Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İki ay üst üste 50'şer TL kesildi hesabımdan. Telefon bankacılığını aradığımda, K. isimli çalışan banka uygulaması olduğunu 8 adet hesabım olduğunu söyledi. Bu hesaplar daha önce OYAKBank iken çalıştığım yerlerdeki maaş hesaplarım. Kullanılmıyorlar ve sistemde de kapalı gözüküyorlarmış (kendisi öyle dedi).


Buna rağmen kredi kartı borcu ödemek için hesabıma havale yapınca hesaptaki paradan otomatik kesinti yapılmış. Bahse konu mevduat hesaplarının hiç birini kullanmıyorum ve 100 TL'nin iadesini istiyorum. (Ayrıca telefonda hesaplarımı kapatma talebime de cevap vermediler. )

Umut 45 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

  Sn Umut Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Umut17 Nisan 2013

  Bu şablondan mesajlarla daha çok müşteri kaybedersiniz. Bugün bütün hesap ve kartlarımı kapattım ING ile olan tüm ilişkilerimi kesiyorum. Dolandırıcılık yasal olmuş haberimiz yok...

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sn Umut Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sn Umut Ö.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön