03 Mayıs 2013 #1776620

ING Bank 15 Gün İçinde 85,05 TL İşletim Ücreti!

Aralık ayında kredi için açılmış olan Samsun/Çiftlik şubesindeki hesabımdan 17 Nisan tarihinde 49,98 TL, 2 Mayıs tarihinde ise 35,07 TL olmak üzere 15 günlük süreçte toplamda 85,05 TL para kesilmiştir. Her iki kesim yapılan günde, hesaba aktardığım para kredi taksidi ödemek amaçlıdır.


Sistemleri, otomatik olarak hesaba para geçtiği gibi kesinti yapmakta ya da hesabınızı eksi bakiyeye düşürmektedir. Kredinin sadece mevduat hesabı üzerinden ödenmesi dikte edildiği için kurtulmak imkansız hale gelmektedir. Final olarak, hesabımdan kesilen tüm tutarların (85,05 TL) vadesiz hesabıma geri ödenmesi hususunda gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Ömer 98 Okunma

Cevaplar

 • Ömer07 Mayıs 2013

  Aylık olarak kesildiği iddia edilen tutar nasıl 85,05 TL olarak 15 gün içerisinde kesiliyor anlamaış değilim. Otomatik cevaplamalarla sorunun çözüldüğü falan yok. Bana Günlük Hesap programını tavsiye etmeniz de benim işimi görmüyor. Ben zaten hesabı kullanmıyorum ki, kredi ödemek için vadesiz hesaba parayı geçirmeyi dikte ediyor sisteminiz. Sorunu inceledik diye dönüş yapmışssınız ama, bir hesap hareketlerime göz atın her iki kesim yapılan gün ben ne ödemesi yapmışım. Tüm hesaplarımı kapatıyorum, elimden geldiğince bu haksız kesintiyi de tüm tanıdıklarıma bir şekilde aktaracağım.

 • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sn Ömer Faruk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ömer06 Mayıs 2013

  Şikayetimle alakalı herhangi bir çözüm üretilmiş değil. Hesap işletim ücreti adı altında alınan para sebebiyle hesabım şu an eksi bakiyede. Faizi de güzelce tahakkuk ettirirler ay sonunda. Ne güzel bankacılık..

 • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sn Ömer Faruk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön