27 Ocak 2016

ING Bank 107 TL Kart Kesintisi Hakkında

Bu ayki ekstremden 107 TL Kart aidat kesintisi yapılmıştır. Mevduat vede kredi kartı çalıştığım banka nasıl kesinti yapabilir aklım almıyor. İlgili makamlara şikayette bulunacağımdan şüpheniz olmasın insanlara sizinle çalışmaması için gösterdiğiniz çaba be şeffaf dürüst bankacılık anlayışınız takdire şayan...

Seçkin 86 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin'in Teşekkür Mesajı10 Şubat 2016

    İlginiz ve hızlı çözüm için teşekkür ederim...

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Seçkin I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Seçkin I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön