12 Aralık 2017
Yorum Yap
#9890417

ING Bank 104.50 TL Yıllık Üyelik Bedeli Tahsil Ediyor

Uzun Yıllardan beri ING Bank müşterisiyim. Bugün itibariyle kredi kartımın ekstre bilgilerinde "yıllık üyelik bedeli" adı altında 104.50 TL'lik bir kesinti yapılmış durumda. Yıllardan beri kredi kartını aktif bir şekilde kullanmakta, ödemelerimi düzenli olarak yapmaktayım. Bankanın kartını kullanarak reklamını yapmaktayız.


Birçok banka tarafından tahsil edilmeyen bu bedelin ING Bank tarafından tahsil edilmesi bankanın büyüklüğüne gölge düşürmektedir. Dahası, bedelin iptal edilmesini talep edince "her ay 300 TL'lik bir harcama yaparsanız bedeli Bonus olarak size geri iade edebiliriz" diyerek müşteriyle acizane bir pazarlık yoluna başvurulmaktadır.


Bankacılıkta müşteri yanlısı olmak bu değildir. Ayrıca internet sitelerinden öğrendiğimiz malumata göre banka bazı kişilerin üyelik bedellerini geri iade edebilmiştir. Müşterilerin bir kısmına ayrıcalıklı davranıp bir kısmına olumsuz davranmak adil değil.

Davut Davut 499 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2017

    Müşterimiz Sn Davut Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler