27 Mart 2013 #1708838

ING Bank 1 Yıl sonra Gelen İşletim Ücreti!

ING Bank'tan 2012 Ocak'ta aylık 98 TL ödemeli tüketici kredisi çektim. Bir yıldır tüm ödemelerimi düzenli yapmama ve kredi sözleşmesinde belirtilmemesine rağmen ING Bank aylık 6,5 TL hesap işletim ücreti istemekte, bugüne kadar da 56 TL kadar ödenmemiş hesap işletim ücretim olduğunu belirtmektedir.


Otomatik fatura talimatı vermem durumunda da gelecek hesap işletim ücretlerinin alınmayacağı belirtildi. Tüketici Sözleşmelerindeki Haksız Şartlar Hakkında Yönetmeliğinin ek a/11 maddesi gereği bu uygulama haksızdır. Bankanın bu uygulamadan geri adım atmaması durumunda hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum.

Doruk 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Doruk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Doruk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön