05 Şubat 2014 #2276835

ING Bank 1 Kuruş Yüzünden Hesap İşletim Ücreti Aldı

ING Bank'tan bir nedenden hesap açtırdım vb hizmetleri ile ilgili işlemler yaptım. Daha ertesi gün hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm, konuyu araştırdığımda Oyakbank döneminden kalan hesabımda 1 kuruş olduğu ve bu yüzden açık kalan hesabımdan 3 aylık hesap işletim ücreti kesildiğini söylediler ve iadesi mümkün değil dediler.


Maaş anlaşması bitmiş vs gibi şeyler söylediler, zaten o hesap maaş anlaşmalı değildi, Oyakbank'ın hesap işletim ücreti olmayan yatırım hesabı idi. Ayrıca o hesabımın pasif olduğu söylenmişti. Hesabı kapattık fakat kesilen paramın iadesini talep ediyorum.

Emine 92 Okunma

Cevaplar

  • Emine'nin Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

    Hiç bekletmeden sorunu çözdüler, teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Emine C. Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Emine Cengiz Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön