18 Şubat 2013

ING Bank 1 Haftadır Bankamik Problemim Çözülmedi!

11.02.2013 tarihinde bankamatikten para yatırdım sistem kapandı işlem yapmadı ama parayı aldı .12.02 de dilekçe yazdım olayı anlattım.1**21 talep ile işleme alındı diye mesaj geldiği halde bugüne kadar işim halledilmedi bir haftadır bankamatikten kontrol yapılmadı ve para hesabıma geçmedi. aslında 1 günde halledilecek iş bir haftadır oyalıyorlar.

Murat 47 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Şubat 2013

    Problemim halledildi.teşekkür ederim .

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön