18 Mart 2013 #1692204

ING Bank 1 Ayda Teslim Edilen Kredi Kartı!

Şubat 2012 de ihtiyaç kredisi kullanarak Ing bank ile tanıştım. Aynı tarihte kredi kartı ve bankamatik karı başvurusu da yaptım. Bankamatik kartı normal zamanda teslim edilmesine rağmen kredi kartım aynı adrese bir ayda teslim edildi. Bu süreçte defalarca müşteri hizmetlerini aradım, şubeye de gittim. çözüm yok. müşteri memnuniyeti yok. Zaten müşteri temsilcisine bağlanabilmek ayrı bir işkence. Sonuç olarak bir ay boyunca bugün mü gelir yarın mı diyerekten evden biryere gidemedim. İyi ki çalışmıyordum da evdeydim, yoksa bir sene sürerdi heralde. Müşteriyi önemsemeyen bir banka.

Aslı 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön