20 Ağustos 2016

ING Bank 0.99 Kredi Kampanyasında Yanıltma Var

Reklamlarda bas bas 0.99 kredi faizi verdiklerini taahhüt eden banka 1.30'dan kredi verme derdinde. Şubedeki görevliye 0.99 oranından neden alamadığımı sorduğumda KKB puanı 1800'ün üzerinde olmalı cevabını aldım. KKB puanımın 1809 olduğunu söylediğimde "bu şekilde onaylanmış" gibi saçma sapan cevaplara maruz kaldım.

Bankanın HangiKredi.com'a verdiği açıklama; Bankanın açıkladığı bu faiz oranı KKB notu 1700 ve üzeri olanlar için geçerlidir. Sizin KKB notunuza bağlı olarak krediniz onaylandığında banka size özel faiz oranını şubede kredi kullandırım aşamasında paylaşacaktır. Kişiye özel kredi faiz oranı belirlendiği için başvuru yapılmadan size uygulanacak özel faiz oranı bilinememektedir. Bu sebeple banka tarafından uygulanabilecek en düşük sabit faiz oranı paylaşılmaktadır. Bu oranın üzerinde kredi notunuza göre farklı faiz uygulanabilir.

Ahmet 267 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Ağustos 2016

    0850 222 0 600 no...'lu numaradan ne bir bilgi ne de müşteri temsilcisine ulaşabildim.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no'lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön