26 Nisan 2016

Efor Teknolojileri Tarafından Mağdur Edildim!

ING Bank kredi kartımdaki sağlık sigortasını yenilemek veya kapatmak için 7 Ocak 2016 tarihinde arandım. Sigortanın iptalini istedim. Kart bilgilerimi limitimi ve benim hakkımda bütün bilgilere sahip olan bu kişiler kapatma onayı için telefonuma gelen şifreyi istediler hakkımda ve kartımdaki bütün bilgilere sahip oldukları için gerçekten banka görevlisi olduğunu düşündüm ve şifreyi söyledim daha sonrasında bankayı aradığımda efor teknolojileri firmasıyla yapılan 490 TL alışverişi öğrendim kartımın bloke edilmesini istedim, eğer bu firma gerçekse ve güvenilirse alışveriş onayının yapılmamasını istiyorum ve daha önce hiç kullanmadığım kartın bilgilerini nereden ve nasıl öğrenildiği de muamma.

T 252 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Tc. Münevver B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Tc Münevver B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • T07 Ocak 2016

    Tarihi yanlış yazmışım 5 Ocak 2016 da aradılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön