02 Kasım 2016

ING Bank  Yine Talimatım Bilgim Ve İmzam Olmadan Kendi Kendine Karar Veriyor.

ING yine talimatım, bilgim ve imzam olmadan kendi kendine karar veriyor; kredimi 72 aya yapılandırmaya kalkıyor? Hangi kanun bu yetkiyi veriyor size? ING Bank yetkileri size bu yetkiyi vermiyorum. Benim bilgim, talimatım, onayım ve imzamın olmadığı hiçbir işlemi kabul etmediğimi etmeyeceğimi belirtirim ve sorumluluk sizindir.Bu konuda BİMER 150 hattını aradım .

ING Bank bilgim talimatım olmadan, imzam olmadan bana mesaj atarak kredimi 72 aya yapılandıracaklarmış dedim. Kesinlikle kanuni değil dediler bunu yapamaz dediler.
Sizin onayınız ve imzanız olmayan hiçbir işlem geçerli ve kanuni olamaz dediler.
ING Bank yetkilileri ben borcum 1 yıl kalmışken ve sizden bir an önce kurtulmak isterken siz 72 ay daha diyorsunuz, değil 72 ay değil size 72 salise dahi tahammülüm yok. Bilgimin , talimatım ve imzamın olmadığı hiçbir işlemi kabul etmiyorum . Sorumluluk sizin kesinlikle yapılandırma istemiyorum...

Bülent 643 Okunma

Cevaplar

 • Bülent03 Kasım 2016

  İng bank özrü kabatınden çok çok çok daha büyük böyle bir banka ve bankacılık ve banka personeli görmedim yeter artık yeter, ing Bank'tan kanunsuz ve usule uygun olmayan ve benim bilgim talimatım onayım imzam olmadan kendi kendilerine gelin güvey olmalarından şikayetçi olduğum için Bir özür beklerken Bugün arıyorlar; Kabahatleri çok çok büyük ve o kadar da olumsuz tavır ve anlaşılamaz bir davranış ve tutum içersindeler Bülent Yorulmaz evet benim Size bilgi vereceğiz (aradıkları numara benim bankadaki kayıtlı numaram...) Annezizin kızlık soyadının 1. ve2. soy adı yuh artık yuh , ben sözün bittiği yer bu ing banka borcum 12 ay kaldı değil 12 ay 12 salise daha katlanamıyorum... , bir de kanunsuz ve usulsüz ve onayım olmadan imzam olmadan kendi kendilerine yasal olmayan bir yolla kredimi 72 aya yapılandırmak istiyorlar Böyle bir banka olmaz olsun 72 ay yapılandırmayı istemiyorum

 • Bülent02 Kasım 2016

  Ne böyle bir banka gördüm ne de böyle bir banka çalışanları ve böyle bir bankacılık görmedim

 • Bülent02 Kasım 2016

  İng bank yalan söylüyor bu konuda kesinlikle bilgi vermediler

 • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimiz Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimiz Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön