13 Kasım 2015

ING Bank Yine Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Bugün erken kapanan sigortadan iade olan paradan hesap işletim ücreti kesilmiştir.
Kesilmeyecekti? Geçen ayda kesildi şikayetçi olunca iade oldu... Bu ayı iade etmemiştir. Hesabımı kapattım. Bankanın şahsi bir problemi var sanırım uzun zamandır kesilmiyordu. Şube hesabımı tekrar hesap işletim işlemesin diye kapattı. Ay başında gel tekrar aç yatıralım bilgisi verildi. Bu resmen adam oyalamadır. Neden iade olmadı sallandı gecen ay hemen iade olundu...

Sefa 136 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Sefa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Sefa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön