27 Ocak 2014

ING Bank Yıllık Üyelik Ücretinin İptal Edilmesini İstiyorum.

ING Bank yıllık aidatının iptalini istiyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuruda bulunarak yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Filiz 58 Okunma

Cevaplar

  • Filiz28 Ocak 2014

    maalesef şikayetim çözüme ulaştırılmamış ve üyelik ücreti iptali talebim reddedilmiştir.bundan sonraki süreçte hakkımı yasal yollardan arayacağım.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Filiz E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Filiz E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön