29 Kasım 2013

ING Bank Yıllık Üyelik Ücreti Aldı!

53***15 numaralı ING Bonus Kart sahibiyim. ING BANK'tan kredi kullanırken bana verilen ING Bonus kredi kartından yıllık aidat alınmayacağını söylemelerine rağmen, krediyi erken kapatmam sebebiyle 68 tl yıllık üyelik aidatı kesilmiştir.

“Sözleşmede kart hamilinin haklarını zedeleyici ve kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez” hükmü uyarınca, bankanız tarafından alınan ekstreme yansıtılan 68 TL tutarındaki yıllık üyelik bedeli adı altında alınan haksız kazancın, tarafıma iade edilmesini rica ederim. Aksi takdirde, kullanmış olduğum bankanız kredi kartının "Üyelik Aidatı" yüzünden kullanıma kapatılmasını talep ediyorum.

Emrah 106 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı02 Aralık 2013

    sorunum kısa sürede çözdüğü için ING banka teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sn Emrah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sn Emrah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön