12 Mart 2016

ING Bank Yıllık Üyelik Ücreti...

Bugüne kadar hiç yıllık üyelik ücreti talep edilmezken 1 gün önce ekstreme 82.50 TL yansıtıldığını gördüm. Bu tutarla kart aynı zamanda limit aşımına uğratılmış. Yani banka kendi kendine borç yazıp bir de üstüne limit aşımı yaptırmış. Çağrı merkezini arayıp iptalini talep ettiğimde banka bu yıl aldığı kararla bu ücreti talep ettiğini bildirdiler. Bende kartı kullanmayacağımı kesilen tutarın ve kartın iptalini istedim. Görevli yıllık ücretin geçmişe ait olduğunu ve iade edilemeyeceğini bildirdi. Bunun yasal olmadığı kanısındayım. Ekstre kesiminden sonraki ilk gün kartı durdurdum talebimi ilettim.

Aydın 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Aydın Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Aydın Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön